Dla zarejestrowanych użytkowników przy zakupie powyżej 100 zł transport gratis ! — Zarejestruj się już dziś! 
Wyszukiwanie zaawansowane
Wędkarstwo
Marki
Top 10
Monitor przesyłek
Gwarancja

      Wszystkie sprzedawane przez nas produkty posiadają gwarancję producenta. Oznacza to, że każdy zakupiony u nas produkt można serwisować we wszystkich punktach serwisowych na terenie kraju, których wykaz znajduje się na druku gwarancji, który otrzymasz wraz z towarem. Można go również znaleźć na stronach internetowych producentów. Szczegółowe warunki gwarancji udzielanych przez różnych producentów mogą być różne – prosimy o uważne czytanie tekstu kart gwarancyjnych.


    Wraz z towarem otrzymasz komplet naklejek, które należy wkleić w miejsce pieczątki. Możesz również przesłać do nas druk w celu wypełnienia i podbicia pieczątki.


    Należy pamiętać, że gwarancja obowiązuje co do zasady tylko i wyłącznie z dokumentem zakupu. Adder Carp dołącza do każdego sprzedawanego produktu fakturę lub paragon. Faktura lub paragon znajdują się w przezroczystej kieszonce przyklejonej do paczki. Druki gwarancyjne w zależności od producenta są umieszczone albo w tej samej kieszonce, albo wewnątrz towaru.


    W przypadku braku dokumentu gwarancyjnego, faktury lub paragonu należy napisać na adres mailowy: lp.pracredda@oruib  , podając numer zamówienia, numer faktury i model sprzętu, do którego nie dostarczono druku.