Dla zarejestrowanych użytkowników przy zakupie powyżej 100 zł transport gratis ! — Zarejestruj się już dziś! 
Wyszukiwanie zaawansowane
Wędkarstwo
Marki
Top 10
Monitor przesyłek
Dostawa towaru


Zamówiony towar wysyłamy za pośrednictwem jednej z największych firm kurierskich w kraju: www.ups.com

 

 

    Wszystkie wysyłane przez nas towary są w pełni ubezpieczone. Status przesyłki można śledzić bezpośrednio na stronie przewoźnika po wpisaniu numeru Listu Przewozowego przesyłki. Wszystkie niezbędne informacje otrzymają Państwo w mailu potwierdzającym wysyłkę zamówienia.

 

    Nasz dział logistyki pracuje od poniedziałku do piątku. Dlatego też produkty potwierdzone pomiędzy godziną 15.00 w piątek, a 8.00 w poniedziałek są wysyłane w poniedziałek. W innych przypadkach realizacja zamówienia następuje niezwłocznie po potwierdzeniu przez konsultanta złożonego przez Zamawiającego zamówienia. Przesyłka nadana przez EXIDE jest doręczana następnego dnia roboczego po wysłaniu ( w przypadku miejscowości poniżej 50000 mieszkańców czas ten może ulec wydłużeniu do 48 godzin ).Kurier dostarcza zamówienie w godzinach 9:00-18:00, w większych miastach istnieje możliwość dostawy do godziny 19:00.

 

   Jeżeli życzą sobie Państwo kontaktu z kurierem przed jego przyjazdem, proszę podać taką informację operatorowi EXIDE przy telefonicznym potwierdzaniu zamówienia. W przypadku gdy po przyjezdzie Kurier nie zastanie nikogo w domu - pozostawi awizo z dokładną informacją gdzie i kiedy można przesyłkę odebrać lub nieodpłatnie zamówić dostawę.Awizowane przesyłki należy odebrać w ciągu 3 dni - jeżeli odbiór nie zostanie dokonany w tym czasie - towar wróci z powrotem do magazynu EXIDE.Jeżeli paczka ważny ponad 30 kg Kurier nie wnosi jej do domu, poproszony - zwykle pomaga (nie należy to jednak do jego obowiązków). Dlatego warto poprosić rodzinę lub znajomych na wypadek gdyby kurier nie mógł pomóc przy wniesieniu.