Dla zarejestrowanych użytkowników przy zakupie powyżej 100 zł transport gratis ! — Zarejestruj się już dziś! 
Wyszukiwanie zaawansowane
Wędkarstwo
Marki
Top 10
Monitor przesyłek
Bezpieczeństwo transakcji

Zapewnienie 
   Naszą dewizą jest zapewnienie bezpieczeństwa wszelkich informacji otrzymanych od Klienta. Zobowiązujemy się do ochrony wszelkich informacji powierzonych nam przez Klientów, zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa i zachowania poufności. 

   Powierzone nam dane są przetwarzane tylko dla potrzeb firmy ADDER CARP sklepu internetowego EXIDE 24 wyłącznie w celu realizacji zamówień lub w celach marketingowych, w tym na wysyłanie komunikacji w zakresie usług, produktów i ofert specjalnych.

Ochrona informacji 
   Należytą ochronę danych zapewniamy dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym zastosowanym na stronach naszego serwisu.

Zmiana informacji 
   Dzięki zastosowaniu łatwego w obsłudze systemu logowania umożliwiamy naszym Klientom stały dostęp do wprowadzonych danych i zamówień. Dzięki temu nasi Klienci mogą bez przeszkód aktualizować i uzupełniać swoje dane, oraz w zakresie dopuszczonym przez właściwe procedury korygować oferty i oświadczenia. 

Uwagi 
   W każdej chwili nasi Klienci mogą uzyskać informację, zmienić lub usunąć swoje dane wysyłając wiadomość email na adres lp.pracredda@oruib lub dzwoniąc
pod numer : +48 (67) 333-50-01.