Dla zarejestrowanych użytkowników przy zakupie powyżej 100 zł transport gratis ! — Zarejestruj się już dziś! 
Wyszukiwanie zaawansowane
Wędkarstwo
Marki
Top 10
Monitor przesyłek
Jaki jest czas realizacji zamówienia?

   Jeśli przy produkcie brak jest oznaczeń o terminie realizacji oraz produkt znajduje się na stanie magazynowym, paczka zostanie przygotowana do wysyłki w termine 24 godzin.

   Jeśli przy produkcie jest oznaczenie "towar na zamówienie" (tak oznaczone są produkty z dłuższym czasem realizacji) paczka zostanie przgotowana do wysyłki w terminie podanym przy oznaczeniu.

   Jeśli w zamówieniu znajdują się towary o różnych terminach dostawy,  za termin przygotowania zamówienia uznawany jest ten najdłuższy.  Można zrealizować zamówienie etapami,  w tym celu należy skontaktować się z Operatorem lub wpisać taką adnotację  w  uwagach do zamówienia lub po prostu wysłać dwa lub więcej oddzielnych zamówień na produkty o różnych czasach dostawy. 

   Należy pamiętać, że podane terminy dotyczą maksymalnego czasu przygotowania towaru do wysyłki, należy do nich doliczyć czas potrzebny na dostawę do Punktu Wydania Osobistego, lub na dowóz towarów przez kuriera ( zwykle 24 godziny).

   Dokładamy wszelkich starań aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym. W wyjątkowych przypadkach  dużego natłoku zamówień może się zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - o czym zostaniesz niezwłocznie poinformowany.