Dla zarejestrowanych użytkowników przy zakupie powyżej 100 zł transport gratis ! — Zarejestruj się już dziś! 
Wyszukiwanie zaawansowane
Wędkarstwo
Marki
Top 10
Monitor przesyłek
O firmie

    Sklep wędkarski internetowy EXIDE istnieje na polskim rynku od roku 2003 roku. Od samego początku sukcesywnie rozwijamy naszą ofertę, starając się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych Klientów. Zrealizowaliśmy bardzo dużą ilość zamówie, a prowadzone przez naszych specjalistów badania satysfakcji klientów wskazują, że wraz z doskonaleniem jakości obsługi, rośnie grono naszych stałych Klientów. Głównym naszym celem jest dostarczenie produktów wysokiej jakości, w atrakcyjnych cenach i możliwie najkrótszym terminie. W 2008 roku 92% wysyłek docierało do klienta w ciągu 48 godzin ( jeśli zamówienie zostało złożone rano, do godz. 11.00 to czas realizacji wynosił w tych przypadkach 24 godziny ). Dzięki zastosowaniu nowoczesnych systemów zarządzania i sprawnej logistyce udało nam się również utrzymywać wysoki poziom realizacji zamówie. Czym się głównie wyróżniamy od innych ?

WYGODA - przebywając w domu lub biurze możesz spokojnie przeglądać całą ofertę, nie tracąc czasu na dojazd do sklepu, parkowanie. Nie musisz chodzić, pytać i szukać poszczególnych towarów w naszym sklepie działa system wyszukiwarek danego towaru.

SZYBKOŚĆ - zamówienie składasz w ciągu kilku minut. Czas oczekiwania na przesyłkę to średnio 2 dni robocze. Dłuższe okresy realizacji zamówie dotyczą produktów na indywidualne zamówienie, np. specjalistycznych i drogich wędzisk czy innego sprzętu. .

WYSOKI STOPIEŃ REALIZACJI ZAMÓWIEŃ - w porównaniu do innych sklepów internetowych oferujemy znacznie wyższy stopie
realizacji zamówień. Dzięki temu zakupu wszystkich potrzebnych produktów nie trzeba realizować w kilku sklepach (internetowych czy tradycyjnych).

BEZPIECZEŃSTWO - należytą ochronę danych zapewniamy dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom technicznym zastosowanym na stronach naszego serwisu. Formularze i ankiety wypełniane przez naszych Klientów w trakcie współpracy, a także sam proces rejestracji i logowania do naszych baz danych realizowany jest za pomocą bezpiecznego protokołu zwiększającego ochronę transmisji danych w sieci Internet poprzez autorskie rozwiązanie 128 bitowego szyfrowania .

UŁATWIONY WYBÓR - dzięki wyszukiwarce, bogatym opisom i zdjęciom produktów oraz specjalnym sekcjom serwisu masz okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat towarów, firm oraz rozwiąza
technologicznych. Aktualnie największa baza opisów i porad dotyczy szczególnie produktów na potrzeby wędkarstwa karpiowego. W najbliższym czasie będziemy ją rozwijali na obszar innych oferowanych w sklepie produktów.

NON-STOP - u nas możesz oglądać i kupować produkty non-stop. Nasze strony działają 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok.

BEZPŁATNA DOSTAWA - każde zamówienie o wartości powyżej 500 zł premiujemy bezpłatną dostawą.

Zapraszamy na zakupy!

Wszelkie pytania dotyczące funkcjonowania i działalności sklepu EXIDE prosimy kierować na podany niżej adres mailowy.

 

Zamówienia mogą składać Pastwo listownie, faksem, telefonicznie lub e-mailem.

Adder Carp
ul.Grunwaldzka 30
62-100 Wągrowiec
e-mail: lp.pracredda@oruib
tel/fax (067) 333 50 01
kom.+48 665 701 503, +48 605 562 562